Zebranie Walne

poniedziałek, 10 Marzec 2014 10:34
Zebranie Walne

8 marca 2014 roku w Sali balowej OSP Kęty odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze podsumowujące rok 2013.

W zebraniu poza członkami OSP Kęty udział wzięli zaproszeni goście: Jan Christ (Prezes Honorowy ZG ZOSP RP), kpt. Zbigniew Jekiełek (Z-ca Dowódcy JRG PSP Oświęcim), Edmund Kalfas (prezes ZP ZOSP RP), Bolesław Paw (Prezes ZG ZOSP RP / Wiceprezes ZP ZOSP RP), Jan Pilarski (Prezes honorowy OSP Kęty) oraz Tomasz Bąk (Burmistrz Gminy Kęty).

Spotkanie rozpoczęto miłym akcentem. Ze względu na datę 8 marca, wszystkim Paniom zgromadzonym na sali z okazji Dnia Kobiet wręczono kwiaty. Otwarcia zebrania dokonał Prezes OSP Kęty – Zygmunt Karkoszka, a przewodniczącym zebrania został Jan Christ. Po wyborze protokolanta oraz komisji uchwał i wniosków przyjęto porządek zebrania oraz przedstawiono sprawozdanie z działalności OSP, sprawozdanie finansowe, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej oraz przedstawiono projekt planu działalności i planu finansowego na rok 2014. Następnie przystąpiono do dyskusji, w której głos zabierali zarówno zaproszeni goście jak i członkowie OSP Kęty.

Po zakończeniu zebrania zaproszono wszystkich na poczęstunek.