Wesprzyj nas finansowo Wesprzyj nas! Przybij z nami piątkę! Kliknij i poznaj szczegóły

Znów plama na Starej Drodze

OSP Kęty
sobota, 29 Listopad 2014 14:36
Znów plama na Starej Drodze

27 listopada 2014 roku po godzinie 20.00 zostaliśmy zadysponowani do kolejnego zdarzenia drogowego (2 zdarzenia na DW 948), tym razem do usunięcia substancji chemicznych z jezdni na ulicy Stara Droga w Bulowicach.

Wspomnianą substancją okazał się olej pochodzący prawdopodobnie z uszkodzonego pojazdu. Plama ciągnąca się na długość 60 metrów została usunięta przy pomocy środka sorpcyjnego.

W akcji udział brał jeden zastęp OSP Kęty.

W ubiegłym miesiącu (7 października) przez OSP Kęty i OSP Bulowice podejmowana była identyczna interwencja w tym samym miejscu. Na przyczynę obu zdarzeń dużo wskazuje źle wyprofilowany lub uszkodzony, niestrzeżony przejazd kolejowy. Oba przypadki właśnie tam miały swój początek.

Zobacz nas w akcji:

Statystyki:

Interwencje w danym roku:

2016

217

2015

220

2014

225

Współpracujemy:

Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Górskie Ochotnicze Pogotowe Ratunkowe Czarny Groń Beskid Media Beskidzka Klinika Weterynaryjna Małopolska Urząd Gminy Kęty Powiat Oświęcimski